Forex: Morgan Stanley’den ticaret tavsiyeleri

EUR/USD: Morgay Stanley uzmanları belirtiyorlar ki, EUR/USD döviz çifti spekülasyonlarla düşüşünü devam ettiriyor ve FED sonraki hafta mevduat oranlarını 10 baz puan kadar azaltabilir. Eylül ayında düzey 1,31’den biraz düşüktü. 1,31 hedefimize ulaşırsak buradan gelir alabiliriz. Dolar, Euro’nun dalgalanmasına orantısız etkileyebilir. Bunda Alman TÜFE bilgilerinin yayınlanması etkili olacak. Bu açıdan, 1,3360 stopu ve 1,31 hedefi ile, EUR/USD çifti üzere kısa pozisyonlarını korumaya devam ediyor. Kısa vadeli ticarette banka, 1,3330 stopu ve 1,31 hedefi ile EUR / USD çifti üzere kısa konumunu korur.

AUD/USD: AUD/USD çifti, doğru belirli bir eğilim görmeye başlamışdı. Bu durum Çin’de tüketici güveninin artmasına bağlıydı. AUD/NZD çifti ayrıca, bu yakınlardaki trend kanalının üst sınırına yaklaşarak, belli destekle de sağlıyor. Biz, bekliyoruz ki, AUD/USD çifti, bizim 0,9390 hedefimize yol açarak, 0,9345 seviyesine doğru, daha sonra 0,9374 seviyesine doğru artacak.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu