Yatırımlarınız için Güne Hızlı Başlayın

21.01.2022

Yatırımlarınız için bilgilerinizi tazeleyerek güne başlıyor musunuz? Yatırımlarda başaralı olmanın en iyi yolu, haberleri düzenli olarak takip edebilmektedir.

İster borsadan hisse senedi alın, isterseniz bankada döviz hesaplarınız olsun ya da gayrimenkul alımı yapıyor olun, hiç fark etmeksizin her zaman ekonomi haberleri ve gelişmelerini takip etmeyi elden bırakmayın.

Haberleri yakalayarak ve kontrol ederek bilgilerinizi güncel tutmak yatırımlarınızı sağlamlaştırır. Hangi yola geçmeniz gerektiğini görebilmeniz için veya alacağınız yeni yatırım kararları için her yatırımcı gibi mutlaka her takibi yapmanız şarttır.

Her sabah işe, okula veya diğer şeylere koşuşturmaya başlamadan önce haber akışını takip edebilirsiniz. Biz gece burada uyuyoruz ama dünyada bir yerlerde her zaman yeni gelişmeler oluyor. Bu sebeple, gece çılgınca bir şeyler gerçekleşmediğinden emin olmak için finansal piyasalardaki son haberleri dinlemek adına sabah hazırlanırken, CNBC-e ya da Bloomberg HT‘yi açın. Evden çıkınca yol üstünde bir gazete bayiine uğrayın ve her zaman ekonomi haberlerini takip ettiğiniz gazetenizi alın. Piyasalarda ne olup ne bittiğini öğrenin.

Günlük işlerinize devam ederken, boş vakitlerinizde akıllı telefonunuzdan veya ofis bilgisayarınızdan dövizlerle ilgili derin yorumları okuyun.

Bilgilerinizi güncel tutmak, piyasa hareketlerini görmenizi ve yatırımlarınız için daha doğru kararları almanızı sağlayacaktır.

Sizin takip ettiğiniz finans ve ekonomi siteleri neler, yatırımlarınız için bir sabah rutininiz var mı, siz bilgilerinizi nasıl taze tutuyorsunuz? Bize yazın.

YORUMLAR

 1. Şahan dedi ki:

  Mynet finansı tek geçer üstüne tanımam. Her sabah hisseler için baktığım ilk site.

 2. can dedi ki:

  cnbce kapandı.

 3. Ahmet Gören dedi ki:

  Hisse senetlerini takip ettiğiniz uygulama var mı arkadaşlar önerebileceğiniz?

  1. Halis dedi ki:

   Vakıfbank kullanıyorsanız trade uygulamasını öneririm. Reklamsız arıyorsanız bankalar sunuyor böyle uygulamalar diğerlerinde reklam fazla yoruyor.

  2. bull dedi ki:

   ben yıllardır hisse senedi takibi için mynet finans kullanıyorum mobil uygulamasıda var alışkanlık bendeki .. tavsiye ederim

  3. Kadir dedi ki:

   Banka kullanıyorsanız neden uygulama kullanmıyorsanız bankalarınki reklamsız sonuç olarak da daha hızlı bilgi akışı var

 4. Mustafa GÜRSOY dedi ki:

  cnbce kapanıyor artık bloomberg izlemeye mecbur herkes eğer izleyecek ekonomi kanalı aranıyorsa tabi

 5. barış dedi ki:

  Ntv para, bloomberg ht, hisse senetleri için finans mynet’e giriyorum. haberler. com/ekonomi/ sayfasıda çok iyi tüm haberler var tavsiye ederim.

 6. fatih dedi ki:

  Big para benim takip ettiğim gazeteleride internetten takip ediyorum

 7. mert dedi ki:

  Profesyonel yatırımcı olmasamda her sabah değilse bile mutlaka ekonomi haberlerini takip ediyorum. El alışkanlığı Bigpara’yı ziyaret ediyorum sürekli. Arada da sırada da ekonomistco bugün olduğu gibi