Yatırım

Yatırımlarınız için Güne Hızlı Başlayın

Yatırımlarınız için bilgilerinizi tazeleyerek güne başlıyor musunuz? Yatırımlarda başaralı olmanın en iyi yolu, haberleri düzenli olarak takip edebilmektedir.

İster borsadan hisse senedi alın, isterseniz bankada döviz hesaplarınız olsun ya da gayrimenkul alımı yapıyor olun, hiç fark etmeksizin her zaman ekonomi haberleri ve gelişmelerini takip etmeyi elden bırakmayın.

Haberleri yakalayarak ve kontrol ederek bilgilerinizi güncel tutmak yatırımlarınızı sağlamlaştırır. Hangi yola geçmeniz gerektiğini görebilmeniz için veya alacağınız yeni yatırım kararları için her yatırımcı gibi mutlaka her takibi yapmanız şarttır.

Her sabah işe, okula veya diğer şeylere koşuşturmaya başlamadan önce haber akışını takip edebilirsiniz. Biz gece burada uyuyoruz ama dünyada bir yerlerde her zaman yeni gelişmeler oluyor. Bu sebeple, gece çılgınca bir şeyler gerçekleşmediğinden emin olmak için finansal piyasalardaki son haberleri dinlemek adına sabah hazırlanırken, CNBC-e ya da Bloomberg HT‘yi açın. Evden çıkınca yol üstünde bir gazete bayiine uğrayın ve her zaman ekonomi haberlerini takip ettiğiniz gazetenizi alın. Piyasalarda ne olup ne bittiğini öğrenin.

Günlük işlerinize devam ederken, boş vakitlerinizde akıllı telefonunuzdan veya ofis bilgisayarınızdan dövizlerle ilgili derin yorumları okuyun.

Bilgilerinizi güncel tutmak, piyasa hareketlerini görmenizi ve yatırımlarınız için daha doğru kararları almanızı sağlayacaktır.

Sizin takip ettiğiniz finans ve ekonomi siteleri neler, yatırımlarınız için bir sabah rutininiz var mı, siz bilgilerinizi nasıl taze tutuyorsunuz? Bize yazın.

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Mynet finansı tek geçer üstüne tanımam. Her sabah hisseler için baktığım ilk site.

 2. Hisse senetlerini takip ettiğiniz uygulama var mı arkadaşlar önerebileceğiniz?

  1. Vakıfbank kullanıyorsanız trade uygulamasını öneririm. Reklamsız arıyorsanız bankalar sunuyor böyle uygulamalar diğerlerinde reklam fazla yoruyor.

  2. ben yıllardır hisse senedi takibi için mynet finans kullanıyorum mobil uygulamasıda var alışkanlık bendeki .. tavsiye ederim

  3. Banka kullanıyorsanız neden uygulama kullanmıyorsanız bankalarınki reklamsız sonuç olarak da daha hızlı bilgi akışı var

 3. cnbce kapanıyor artık bloomberg izlemeye mecbur herkes eğer izleyecek ekonomi kanalı aranıyorsa tabi

 4. Ntv para, bloomberg ht, hisse senetleri için finans mynet’e giriyorum. haberler. com/ekonomi/ sayfasıda çok iyi tüm haberler var tavsiye ederim.

 5. Profesyonel yatırımcı olmasamda her sabah değilse bile mutlaka ekonomi haberlerini takip ediyorum. El alışkanlığı Bigpara’yı ziyaret ediyorum sürekli. Arada da sırada da ekonomistco bugün olduğu gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu